Menu Kde nás najdete

Winter Tour 2024

O WINTER TOUR

O WINTER TOUR

Zkraťte si zimu, trénujte, testujte, poznávejte. RTR projects otevírá WINTER TOUR 2024 - sérii testování a závodů, které se budou konat v únoru na okruzích ve Španělsku. Vyzkoušejte si jedinečné vozy KTM X-BOW GT2 s veškerým servisem a za dobrou cenu. Rezervace jsou spuštěny. Stačí nás kontaktovat. 

GT Winter Series
SERIÁLY

GT Winter Series

Stále populárnější seriál závodů vozů GT, který se koná v zimě na okruzích ve Španělsku a Portugalsku. Seriál je určený pro licencované jezdce a využívají jej v rámci přípravy na sezónu i profesionální nebo poloprofesionální týmy. Každý podnik má formát dvou testovacích dnů a dvou závodních dnů ve formátu 2x kvalifikace + 2x sprint případně 1x endurance.

Gedlich Track Days
SERIÁLY

Gedlich Track Days

Formát volného testování je vhodný pro jezdce s licencí i bez ní. Jde o skvělou příležitost si ve volném režimu bez svázání časovým harmonogramem otestovat vozy X-BOW a zlepšit své jezdecké dovednosti. Dvoudenní formát je vhodný až protři jezdce s odhadovaným track time 3-4 hodiny na každého jezdce

KALENDÁŘ & OKRUHY

GT WINTER SERIES | JEREZ
8-11/2

GT WINTER SERIES | JEREZ

Podnik GT WINTER SERIES v Jerezu je rozdělený do dvou etap - testů a závodů. Pro testování jsou vyhrazeny dva první dny, tedy 8. a 9. února. Závod v režimu sprint, případně vytrvalost, se jede 10. a 11. února. To vše ve velmi příjemném prostředí legendárního okruhu Jerez v Andalusii. Tato oblast je typická velmi vysokým počtem slunečných dnů. Jde o ideální příležitost odstartovat přípravu na sezónu 2024.

GEDLICH TRACK DAYS | VALENCIE
13-14/2

GEDLICH TRACK DAYS | VALENCIE

Standardní akce agentury Gedlich zahrnuje dva dny volného testování pro licencované i nelicencované jezdce. Otevřený formát je ideální pro jezdce, kteří chtějí pracovat na svém jezdeckém stylu a zlepšovat se, nebo se naopak především pobavit se skvělým autem na tradičním okruhu, kde se v roce 2023 jel i seriál Fanatec GT2 European Series. 

GT WINTER SERIES | VALENCIE
15-18/2

GT WINTER SERIES | VALENCIE

Podnik GT WINTER SERIES ve Valencii je rozdělený do dvou etap - testů a závodů. Pro testování jsou vyhrazeny dva první dny, tedy 15. a 16. února. Závod v režimu sprint, případně vytrvalost, se jede 17. a 18. února. Tento závodní víkend je ideální příležitostí získat před sezónou bezprostřední srovnání s jezdci, kteří působí v evropských šampionátech GT vozů. Podnik je obvykle velmi kvalitně obsazený a nabízí špičkovou konkurenci. 

SLUŽBY

KOMPLETNÍ ZÁVODNÍ SERVIS

KOMPLETNÍ ZÁVODNÍ SERVIS

TECHNIKA. Vozy KTM X-BOW GTX a GT2 kompletně připravíme na jízdu. Zajistíme servis, přepravu vozu, náhradních dílů a vybavení boxu do místa akce. V rámci servisu zajistíme i pohonné hmoty v objemu potřebném pro plánovaný track time. Na každé dva dny garantujeme novou sadu pneumatik. 

TEAM. Naši mechanici a inženýři se postarají o servis a provoz vozu. Zpracujeme data z telemetrie a onboardu a poskytneme jezdcům odpovídající zpětnou vazbu, tak aby se mohli zlepšovat. 

MANAGEMENT AKCE. Postaráme se o formální záležitosti spojené s akcí – přihlášku, úhradu startovného, logistiku, komunikaci s promotérem a race direction a další aktivity. Pro jezdce a po dohodě i pro doprovod zajistíme na okruhu stravování a zázemí pro přípravu. 

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY. All-inclusive servis – zajištení letenek, dopravy na okruh, ubytování a další program mimo akci. Tyto služby nejsou součástí rozpočtu.

CENOVÁ NABÍDKA

RTR WINTER TOUR 2024

RTR WINTER TOUR 2024

Proč právě na RTR WINTER TOUR? Formát umožňuje rozdělení nákladů do celého závodního programu a velmi příznivou cenu a férové vyúčtování podle skutečně najetých kilometrů.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ
Podmínkou je účast dvou jezdců

Ing. Tomáš Fanta
výkonný ředitel
tomas.fanta@rtr-projects.com
+420 775 068 891